RTSH Sport Live

Moto GP

F1, Vettel dhe lamtumira nga Ferrari: Do më marrë malli për njerëzit

F1, Vettel dhe lamtumira nga Ferrari: Do më marrë malli për njerëzit

Në fund të sezonit do i thotë lamtumirë skuderisë në Maranello, në 2021 do të garojë me Aston Martin “Do [...]

07/11/2020 | Moto GP