RTSH Sport Live

Emisione

Sot, Rubrika Sportive! Vllaznia kthehet në krye...! Por shume raste te diskutueshme

Sot, Rubrika Sportive! Vllaznia kthehet në krye...! Por shume raste te diskutueshme

Java e 25-te e Kategorise Superiore dhe kronikat e saj por edhe lista e Kombetares jane temat kryesore të Rubrikes Sportive, sot ne mbremje [...]

21/03/2021 | Emisione