RTSH Sport Live

Mourinho mban premtimin, proshutë me vlerë 500 stërlina për Reguilon

  • 24/11/2020
  • |
  • Gosip
Mourinho mban premtimin, proshutë me vlerë 500 stërlina për Reguilon

José Mourinho duket se ka gjetur buzëqeshjen e kohëve të vjetra. Meritë dhe e rezultateve të Tottenhamit të tij, duke udhëhequr Premier League falë suksesit kundër ekipit të rivalit të tij, Manchester City. Klima në dhomat e zhveshjes te Spurs është pozitive dhe kjo demonstrohet nga postimi i publikuar në Instagram nga trajneri portugez: një foto e tij me Sergio Reguilon dhe një proshutë me vlerë 500 paund, e cila ndoshta përfundoi në duart e ish-mbrojtësit të Sevilla për një bast të humbur. “Një premtim është një premtim, dhe unë gjithmonë i mbaj premtimet e mia”