RTSH Sport Live

Të tjera

Volejboll Meshkuj/ Shqipëria, e fundit në Grupin E

Volejboll Meshkuj/ Shqipëria, e fundit në Grupin E

Shqipëria e volejbollit të meshkuj e ka humbur dhe ndeshjen e tretë në kualifikueset e Kampionatit Europian 2021. Pikërisht [...]

08/05/2021 | Të tjera